TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN VİZE BİLGİLENDİRMESİ

Konferans Sekreterya hizmetini sağlayan Monre Turizm ve Organizasyon, Rusya Federasyonuna giriş için gerekli vize alımında yetkili acentadır.

Rusya Federasyonu’na giriş vizesi için gerekli belgeler; arkası beyaz fonlu 1 adet vesikalık fotoğraf  ( biyometrik olmayacak ) uçak biletinizin kopyası, ev adresi, iş adresi ve pasaport’un aslıdır.Pasaportun son geçerlilik tarihi en erken  31 Aralık 2018 olmalıdır. Şahsi müracat gerekmemektedir. Konferans katılımınızın kesinlik kazanması ile beraber pasaportunuzu anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile birlikte karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir. Vize alım süresi ve pasaportun size geri kargolanması yaklaşık 7 iş günüdür. Pasaportunuzu 25 Mart 2018 –  15 Nisan 2018 tarihleri arasında iletmeniz gerekmektedir.

Adres:

Ket Turizm Tanıtım Danışmanlık ve Organizasyon LTD ŞTİ

Büyükdere Cad. Ecza Sok Pol center, Nart Business Center,  4/1 Levent – İstanbul.

İrtibat Tel 0536 657 03 01

Aras Kargo Karşı ödemesi için gerekli müşteri Kodu: 17298443177642

Konferans Katılımcıları için Rusya Federasyonu vize ücreti kayıt ücretine dahildir. Kayıt ödemesi dışında ilave bir ücret ödenmeyecektir.

Rusya Federasyonu bu metnin hazırlandığı 10.Ekim 2017 tarihi itibari ile Bordo, Gri ve Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulamaktadır. Sadece Kayıt ödemesi yapan katılımcıların vize başvurusu yapılacaktır. Vize ücretinin iptali ve iadesi yoktur.

Konferans katılımcısı dışında St. Petersburg’a seyahat edecek tüm misafirler ( aile bireyleri, refakatçi ) için vize ücreti 115€’dur Yukarıda belirtilen sureç geçerlidir.

Vize süreci ile ilgili tüm sorularınızı 0536 657 03 01 no’lu telefonu arayarak iletebilirsiniz.